njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
Provimi i Matematikes, skema e vleresimit
Shtuar me date:2011-06-23 18:52:50

SHERBIME - 23 QERSHOR ( mash ) - Ministria e Arsimit dhe Shkences nxorri sot skemen e vleresimit per provimin e lirimit 2011 - Matematike, seksioni I. Per me shume shkarko atachment ( pdf )

Burimi: Ministria e Arsimit dhe Shkences
Zyra e Shtypit
Basir Collaku


 

Share on Facebook

   Skema e Vleresimit - provimi i Matematikes - seksioni I
Printo  
© Copyright: Alblink 2008