njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
MASH: Matura, rezultatet e Letersise tek dyshimet per kopje
Shtuar me date:2011-07-01 21:44:09

SHERBIME - 1 korrik ( MASH ) - Ministria e Arsimit dhe Shkences publikoi sot rezultatet e Letersise, te Matures Shteterore 2011 ne rastet e dyshuara per kopje.

Pas verifikimeve sot dolen listat me notat per te gjithe maturantet. MASH thote se ende nuk eshte mbyllur e gjithe procedura e verifikimeve per rastet e maturanteve qe kane kopjuar.

Per me shume, shkarko listen e plote me notat dhe ID te maturanteve, ne provimin e letersise.

Burimi: Ministria e Arsimit dhe Shkences
Zyra e Shtypit

Share on Facebook

   Rezultatet e Letesise, - verifikimi i testeve per kopjim
Printo  
© Copyright: Alblink 2008