njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
Formulari A3, ja lista e maturanteve fitues ne universitete
Shtuar me date:2009-10-30 14:42:07

TIRANE – 30 tetor (Alblink) - Ministria e Arsimit shpalli sot fituesit e raundit te radhes ne universitetet e vendit. Sapo kane dale rezultatet e formularit A 3 ku percaktohen emrat e maturanteve qe kishin mbetur pa marre shkollen e larte. Ministria e Arsimit shperndau udhezimin se si do te veprohet me formularin A3 dhe ka sqaruar se rreth 4000 fituesit se trete. Per me shume, shkarko nga atachmenti listen e plote me emrat e fituesve.

Materiali eshte ne PDF

Share on Facebook

   Lista e maturanteve te shpallur fitues me formularin A3 nga Ministria e Arsimit dhe Shkences, sot me date 30 tetor
Printo  
© Copyright: Alblink 2008