njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
UT shpall fituesit ne studimet part time
Shtuar me date:2009-12-16 22:26:41

LISTAT PART TIME – 16 dhjetor (UT) - Universiteti i Tiranës publikon zyrtarisht fituesit e studimeve me kohë të pjesshme, për fakultetet ku ishte bërë vetëm renditja e tyre sipas mesatares. Më konkretisht bëhet fjalë për kandidatët që kanë aplikuar për të vijuar studimet e larta me sistemin e pjesshëm të studimeve në Fakultetin e Shkencave të Natyrës për degën Biologji, në Fakultetin Ekonomik për degët Financë dhe Biznes, në Fakultetin e Drejtësisë për degën Juridik dhe në Fakultetin e Histori-Filologjisë për degët, Gjuhë-Letërsi, Histori, Gjeografi.  Pas daljes së emrave fitues, këta të fundit duhet të kryejnë procedurën e regjistrimit pranë sekretarive të fakulteteve përkatëse, duke paraqitur vetëm Dëftesën origjinale të shkollës së mesme.

Lista e plote eshte me poshte, sipas degeve

Drejtësi program i parë
Ilirian Sali Shehu
Leon Aleksandër Petani
Elmira Atdhe Goxhaj
Diana Dhim Gjermeni
Alban Xhafer Seiti
Ismail Bajram Varoshi
Myzejene Feim Zejnati
Irena Bega
Selam Myseret Agaj
Sueda Edmond Gorenca
Genta Telman Perleka
Anis Hekuran Hoxha
Enkela Osman Shehu
Lirim Hajdar Sula
Evelina Dan Ramekaj (Velaj)
Rediona Lulezim Kodra
Arber Llaqi Gjermeni
Aishejla Hysen Myshketa
Vasilika Thoma Angjeli
Anxhela Artur Lamce
Eduart Sami Gjonaj
Besnik Bibë Gjonpali
Mimoza Zeneli
Ilir Haziz Kaimi
Justina Korbeci
Oltion Luftim Dollaku
Athemirilda Mino
Saimir Selim Ismaili
Valbona Hoxholli
Sokol Tabaku
Arlind Arjan Starova
Ramadan Bislim Karakushi
Edmond Gjergji Bushi
Maringlen Enver Lula
Alba Faruk Drenofci
Anila Lufti Hoxhaj
Veronika Harallamb Kallanxhi
Vladimir Xhemal Caushaj
Romina Stefanaq Janaqi
Alma Fran Bitraj
Artan Tafe Hasa
Zhaklina Piro Dhimojani
Klodjana Xhavit Mallunxa
Kozeta Besim Lleshi
Katina Petrit Koka
Elona Myzafer Murataj
Alma Mustafa Osmani
Enkelejda Pellumb Ahmetsulaj
Floran Rakip Lasku
Dorian Resmi Musaraj
Fiqiret Kadri Laci
Lubjana Aleksander Balleshi
Borana Hydai Barjami
Anika Enver Bakollari
Fatbardh Ibrahim Kulici
Eridjan Leskaj
Luljeta Mafmut Cani
Malvina Ndricim Osmani
Anita Aguridh Coka
Agim Zef Delia
Geront Gigor Boçi
Glean Sami Ballgjini
Arben Dhori Kule
Fabjan Sander Popaj
Melson Faik Sula
Spartak Shkelqim Spahiu
Medea Vexhi Mucmataj
Tonin Rrok Kokaj
Nertila Ramiz Cani
Igli Petrit Gorenca
Fiora Hysen Kadillari
Adriatik Osman Beluli
Gentian Fadil Ismaili
Arben Idriz Basha
Violeta Miti Sota
Gjergji Viktor Bushi
Dorjana Hamit Keqi
Elda Nexhat Biba
Lindita Caush Qosja (Alushi)
Saimir Bajram Haka
Aida Bashkim Uka
Evgjeni Velo Malaj
Robert Gezim Sedaraj
Ledio (Bledar) Gezim Xhako
Albana Shaban Kopani
Erjon Sako
Mirela Jakë Meta
Nikolin Tetaj
Gentian Gjok Marku
Liljana Man Toska
Albana Kujtim Karaj
Herion Adem Hajri
Redon Seit Vathi
Tefik Adil Laho
Dardan Trendafil Bogdani
Elisa Kastriot Cuku (Hysaj)
Pellumb Nezir Hidri
Armanda Hysen Sallaku
Suela Asllan Lala
Ilsa Mylkaj
Ina Simon Vorfi
Berndard Halim Sinani
Fatbardha Myftar Gosturani
Mikel Petraq Dishnica
Viola Ligor Robo
Smeralda Agron Strataj
Nensi Sokol Morina
Esli Gjergj Lapi
Reti Thoma Leka
Glendi Kujtim Xhani
Bojken Artan Verli
Enkeleda Harasani
Marjan Dode Lalaj
Rakela Oketa
Mario Vladimir Prenda
Lindita Llazar Leshi
Ermir Bardhyl Demetja
Ledio Arben Xhika
Bora Mersin Murataj
Dallendyshe Agush Dako
Besmira Skender Hysa
Irida Ismaili
Aida Kujtim Alushi
Miri Kadri Duro
Ornela Tomor Nako
Ejvis Sotir Broka
Sanie Zenun Rustemaj

Drejtësi program i dytë

Anila Ali Kasmi
Blerina Gani Quku
Joniada Musa Gocaj
Linda Kristaq Rumano
Manjola Petrika Naco
Dana Petraq Capo
Klodeta Samit Spahiu
Enejda Ali Guce
Erald Agron Hasanaj
Arlind Enver Kafeja
Jora Muhamet Cenka
Merita Qerim Sulku(Ismaili)
Elvana Ksenofon Moci
Ermira Avdi Imeraj
Albana Ali Sulejmani
Ana Shkelqim Cela
Edlira Esat Kalaja
Pranvera Andon Rrokaj
Julja Nikolla Mata
Beskida Skender Gjyriqi
Silvana Fadil Xhindoli (Shabani)
Blanka Dashamir Kallciu
Irena Nezir Doko
Joli Eleni Dhimitër Gjovreku
Dorjan Xhezair Teliti
Alket Ndue Mema
Lindita Simon Legisi
Dorina Engjell Lulushi
Kasem Zenel Muca
Flutura Besim Mezini
Denada Bexhet Cenko
Klodiana Naim Hylviu
Rukiela Kujtim Dakli
Blerina Edmond Rrumbullaku (Spahiu)
Valbona Belul Jaho (Balliu)
Migena Beqo Bejko
Blerina Lek Rica
Suela Habib Metalla
Brunilda Blerim Fejzolli
Sabahete Fejzi Isufi
Silvana Llazar Tavanxhi
Rezarta Rexhep Qose
Eleana Fani Bilero
Luela Sinan Hasanaj
Kasandra Vat Rica
Fatbardha Ramazan Doçi
Lorena Afrim Gjergji
Manuela Fadil (Zela) Tandini
Alket Xhevahir Karemani
Mirelinda Shaban Collaku
Atilda Arben Maloku
Erion Kastriot Musabelliu
Xhensjana Elvind Vathi
Zenepe Reshit Hida
Orgeta Stavri Gjini
Amarildo Abedin Hasani
Erleta Ilir Buçaj
Estela Robert Foto
Evis Qemal Disha
Redon Llazar Dimeroci
Besjana Sami Dervishi
Enerjeta Flamur Cela
Eriona Kujtim Dashja
Krenar Zenel Kalo








Biologji

Fjoralba Gafurr Plloci
Miranda Bardhosh Malaj
Sofie Ibrahim Kolgjini
Enida Neshat Koni
Enkeleda Lazim Kaci
Anisa Vasil Stefani
Islam Halil Gashi
Anjeza Idaet Shahini
Frida Adem Rushiti
Albana Luan Baraj
Zamir Dilaver Kaci
Majlinda Sitki Radoveshi
Albert Sadik Pinari
Sanie Qazim Kepi
Angjelina Fatmir Kurti
Brunilda Mehmet Hysmeta
Aida Qemal Nuhiallari
Aida Mahmut Spahiu
Jerina Muhamet Karanxha
Ingrida Hekuran Baliko
Jonida Bajram Matarangasi
Vilma Zaim Kita
Teuta Arben Sino
Elisjona Petrit Isufaj
Sose Gani Bengu
Fatmira Gani Xhoka
Jerina Edmond Zyfi
Erjona Pellumb Sulce
Aida  Hasan Pirraci
Alban Astrit Xhelili
Denarda Fatbardh Lulaj
Besim Qazim Kenga
Ilidjona Ilirjan Malollari
Tereza Namik Dine
Spartak Astrit Topi
Gentiana Zenel Shera
Esmeralda Xhevit Brahasani
Mirjeta Eqrem Cinari
Elisabeta Kasem Koxherri
Adela Zarif Vrapi
Lindita Ali Alstafa
Brizida Nuri Meco
Anisa Shkelqim Kasalla
Dimelda Qerim Dallashi
Vjola Nezir Aliaj
Jeta Neki Mytkolli
Rajmonda Mehmet Hoxha
Enkelejda Paskal Sevo
Zinaida Meleq Canaj
Mirela Myslim Grrica
Iven Edmond Stambolla
Artenisa Gezim Xhaferaj
Brunilda Selman Latifi
Luiza Iljaz Hoxha
Siolida Shkelqim Kodra
Gentjana Nuri Kadiu
Arjola Hasan Askurti
Samin Mehmet Nela
Bledar Ramiz Paci
Manjola Ahmet Dajci
Kozeta Abaz Kadiu
Shaban Azem Xhaferi
Elida Ahmet Llupa
Edlira Emin Kellici
Kristi Niko Lakrori
Arjana Besnik Bardhi
Ina Misir Kurti
Armand Qamil Tusha
Bledi Sami Brahja
Ina Shyqyri Musi
Ardit Mehmet Bala
Alban Rami Kata
Renald Laze Ducellari
Fatmira Ali Dushku
Lavdrim Hajredin Peposhi
Erion Celmik Muhaxhiri
Dritan Sulejman Sula
Emiliano Flamur Kasalla
Ledjan Petref Ndreu
Marinela Llukan Melengu
Ndue Mark Marku
Valentina Bajram Mria
Aferdita Kujtim Emiri
Bedrie Bajram Truka
Gentian Muhamet Hysmeta
Endri Fatos Saliaj
Marjola Besim Kulla
Dorjan Mustafa Zgura
Rolanda Qerim Shehu
Klejvi Kujtim Drini
Elsa Albert Halili
Blerina Begtash Gerdeci
Lavdrim Nazmi Nenada
Shpendi Medin Shehi
Ilir Bajram Lleshi
Donard Daut Dallashi
Erjon Nevrus Agolli
Selman  Bajraktari

Financë program i parë

FIONA SULEJMAN KUQI
ARMELA ARIAN MAXHELAKU
ELONA  SHPETIM STAFUKA
EVIS VAIT RROKO
ERISA PETRAQ MOSKO
ELTON FRAN SUTI
SUELA DAJLAN  BEGOLLI
RUDINA  GANI KAMPULA
ARDITA NEXHIP CENAJ
INA  REXHEP XHEPA
ANILA BESIM SEFAJ(LAMA)
BLERINA SKENDER  CAUSHMEMA
GERD ASTRIT  FAGU
REDION SOKRAT TEKA
ERIZANA FADIL CALLIKU
ANILA QEMAL TOCI
LEK TUN TUNA
RAMIZ ALI PAPA
ARTA  REXHEP MET-HASANI
BURBUQE  MURAT LICAJ
ROVINA  QEMAL DASHI
ERINDA  LILI BISTIKA
FEIMELA HASAN SHEHU
ELONA  ELMAS SHEHAJ
ANJEZA  ANDON KOLEKA
ENDRI ENVER PASHO
ELENA  THODHORI LIKOKA
ADIMIR FASLLI TOSKA
GENTA VIKTOR KULARI
MELONA MEVLUD MATRAKU
EUGLENT LULZIM SKRAQI
GLADJOLA PELLUMB MARKJA
BLERTA JORGJI GJINI
ROLAND MIFTAR RUSI
ANA DASHNOR BRAHIMI
XHOI GJERGJI PILINCI
NERTIL  AHMET BELIULIS
INA  QERIM  KAMBERI
ANJEZA  FATMIR SELAMI
GERALDA GJON KACORRI
ELONA GJERGJI SHPANI
ALBANA  PETRO BANO (GJINI)
ESMERALDA  LEKE ARAPI
ANAIRDA MALIQ XHEBRA
LAURENA ZIQIRI MEROLLI
ARMAND  SHAHIN DELLANI
BLERTA BUJAR SHAZIVARI(ALIU)
ALEKSANDRA  DORRI
ERSIDA MEHMET  SHEHU
FATMA JONUZ KUKA
AGRON KUJTIM  KALAJA
MIMOZA AHMET GURI
EVIOLA AGRON MANCE
ORIOLA NIKOLL DEDNDREAJ
ARTUR  OSMAN MEMA
MARSIDA ARBEN  TILKO
SONJELA NEZIR CAUSHI
SHQIPONJA  LUFTI HOXHAJ
DORJAN HAMID KEQI
MAJLINDA  BAJAZIT SHEHI
FLORA PAL PRENGA
OLSI  EDUART PRIFTI
REKNIDA VASIL TAKUSH
GENTJAN  GJOKE MARKU
ERGEST MUSTAFA LILA
MERGIM MUJDIN NELA
ENXHI FLORANT KRASNIQI
FLORIAN  FERIT  LAMAJ
MANOLA NAIM  JAUPI
ADRILONA HAJDAR GRICA
ORJADA PERPARIM GJONBRATI
ERISILDA BASHKIM  GJUZI
DORINA FATMIR GJINI
ERION NAIM  MYRTAJ
GAZMEND XHAFERR DEMIRAJ
HATIXHE EMRULLA BAQOSHI
JURGEN BUJAR RAMALIU
BORA XHEVDET JUBA
ZEF NDUE PRENGA
ZAMIR  DILAVER  KACI
ALBERT SABRI  SHEHU
FLUTURA KASEM QERRETI
RITVAN SHERBET DUPI
DORINA ASTRIT  TROSHANI
ERION BESNIK HOXHA
AURORA  BESNIK HAXHIA
FATJON IZET DINE
 
Financë program i dytë

ELIS PETRIT  BALLA
ELONA  AVNI ALVORA
OLGERTA KARAFIL IBRO
INA  DODAN PERMETI
ERJONA ALFRED HYSKOLLARI
BLERTA GUXIM PERIKU
TATJANA  BARDHYL BUZO
BLERINA XHEVAHIR ALIAJ
RIZA FAIK GJURA
ERIOLA SHKELQIM  HADRI (SPAHO)
LORENA RAKU PJETRI
FJORALBA ESTREF TURANI
KRESHNIK RRAHMAN KOKA
INSIDOR SALI REXHEPI
ALDA FADIL MALKO
MARSELA HEKURAN SHALIU
ARJONELA ILIA NASTO
EDION KOCI PETRITI
DORIANA FLORANT HYSKO
KRIZELDA BUJAR THARTORI
ALMA AVDYL SPAHO
ELMIRA LUAN  MALAJ
BRUNILDA QEMAL BERZESHTA
AFRIM GANI BRAHAJ
ANISA  JASIN SULEJMANI
ESTELA KUJTIM DAUTI (ZIU)
ARGJENTINA QANI KALLESHI
MANJOLA ALEKSANDER DAIJA
DHIMITER PALI LILO
RINA IBRAHIM  CITOZI
JULEDA RITVAN SHEME
ENTIKEL SHKELQIM  LAME
SUZANA  LATIF OMERI
SABRIJE AZEM JOLLA
ENIDA SKENDER  LILA
ELONA SHPETIM OSMANI
DESILDA  PAJTIM RRAPAJ
DORONTINA MARK  KADELI
ELONA QAMIL TERZIU
OLIGERTA PERPARIM BRAHOLLI
ANDI LUTFI ZAJAKU
MARILDA VLASH HILA
ESMERALDA  PETREF HASANAJ

Administrim Biznesi program i parë

BORA ALEKS LEKA
ARMALINA MYSLYM GJINI(GARAJ)
ARLINDA ARQILE PROFI
EDUINA ASTRIT  BARDHOSHI
ANISA  ANDON LLAZI
JONIDA GEZIM BREGU
Julian  Sali Imani
ELTON NECO GORO
FATBARDHA RAMAZAN  LALA
SONILA  BASHKIM  LOCI
BRISILDA FIQIRI MZHIKA
ALBANA  LULZIM QATO
ENO MIHALLAQ GOXHA
VJOLLCA  IBRAHIM SHEHU
EDMOND  GJERGJ  BUSHI
KOZETA  BAJRAM  STAFAJ
JULIAN  SOTIR LICI
VLADIMIR XHEMAL CAUSHI
MIRJETA LEFTER SHKULLAKU
SILVA  GJERGJ  GJERGJI
ELONA  ABEDIN YMERI
ENDRIT ZIJA SULA
ERISELDA VANGJEL BEHARI
AURORA  ZAHO GOLEMI
LULJETA MAFMUT CANI
ERINDI EDUARD QAZIMI
BORANA HYDAI BARJAMI
MEHMET HAJRULLA HANAJ
ANA DERVISH  SHKEMBI
ALMA  MALIQ DOCI
SHPATI HAMDI JUPE
AISELA RITVAN BEQIRAGA
ILIRJANA  DALI CARA
KASTRIOT  SYRJA RUMI
DETJONA FLAMUR HODO
ERMAL MECAN OSMANI
ERMAL NDUE LLESHAJ
ARBER  AGIM  SADIKAJ
ADA  MEHMET  GJETANI
ERIDA VLADIMIR DEMIRAS
BRUNILDA  FAREDIN  MUCOLLARI
ERMONEL HYSO BARDHI
MARIO PETRIT  RUKA
SALION SHUAIP DUKA
ALBANA AGIM  KOSLLARI (BREGU)
LUMJANA  DALI CARA
ALBI BAJRAM HOXHA
ANISA  XHEVDET HOXHA
LORENA SOTIRAQ ANDONI
HAROLD LLAZAR SOTA
ELTON AGIM  DISHA
SAIDJON PELLUMB KODHELAJ
MIMOZA HALIL XHAFA
ARBER  ILIR ZHILLA
ELIO  ARBEN DANAJ
NERTILA  ROBERT NOGA
ENI  AGRON SELAMI
LUAN BELUL HYZEIRI
ELIO RUZHDI SHURDHAJ
XHENI PERI BUZALI
SELENA SKENDER  NUTI
MERITA  REXH RRAHMANI
MERITA  QAZIM GJONI
ERALD FATRI AGAJ
BLEDAR  BASHKIM  PUCA
NERTILA EDMOND  MAZE
BESMIR BARI ABEDINAJ
EVGJENI RAMADAN LEVENAJ
ALBANA  GJOKE MRISHAJ
MALVINA  ZENUN HOXHAJ
ELISA  NEXHIP  ALIKO
VALENTINA MARK  LEKA
KLEVIS DAUT ABEDINI
ANJEZA ASLLAN ALLAMANI
ALKETA  XHEVAT BREGU
REZART AHMET BEGA
ASIM ASLLAN AGA
EDUINA SKENDER  MEMA
GRESA EDUARD BEQIRAGA
ROVENA MUHARREM  KURTI
ELEONORA RAMADAN DOKLE
AURORA  TODI SHEGANI
OLTA ARDIAN DIBRA
MEREME TAFIL HIDRI
FATOS KUJTIM GJOKA
BESJANA NIKO KOLLCINAKU
ENRI  PERPARIM ZUNA

Administrim Biznesi program i dytë

LIRIM JAKUP CAKOLLI
LUMTURIJE DODE GJIKOLAJ
BASHKIM  XHAFER OSMANI
ERMELA FATMIR SHIMA
LEDINA TEKI HOXHA
MONIKA  NIKOLLA GUGU
ENTELA QAMIL PIRJANI
LIULZIM XHELADIN OMURI
SUADA TEKI MUKJA
REZARTA ILIRJAN  PECI
IRENA JANI SHEHU(VRUSHAJ)
ENINA BEGATOR JUNIKU
EGLANTINA  FRAN LLESHAJ
EGLON  SHERIF METALIA
ERMAL KASTRIOT CEME
IRMA QAZIM KULLI
GENTIAN PETRAQ MARKU
ELENA  JANAQ COMASHI (QURKU)
VALENTINA REXHEP BRUCI
ELISABETA  XHAVIT ISLAMAJ
ALBANA  GEZIM  HODAJ (ALANAJ)
FOGERT BASHKIM  MILO
MIRELA AREFI VELILLARI(MYFTARAGA)
ENVISA ENVER AJAZI
THEMI KOZMA MILE
JONIDA BASHKIM  BEQIRI
IZAORA AGIM  NDOJA
ERNADA IDAJET CELA
ESTELA KRISTAQ GJATA
ERNETA SELIM  ROBOCI
BESJAN MAKSIM KADIU
BLERINA LLAZAR NAKO
SHAQIR AVNI SALI
BLERINA ADIL ZIFLA
ERINA  THOMA KOTE
VISAR  HAXHI NERGUTI
ERALD EDMOND SAMARXHIU
EDUART  ELMAZ  SHEHAJ
NERTIL KUNDRET LLONGO
LEJDA RAHMI KARABACI
ELTON  ZYBER  DUSHKU
AMARDA  VANGJEL TOLA
ILIR THANAS  VAKO


Share on Facebook

Printo  
© Copyright: Alblink 2008