njofto
Advanced Poll
Kush jane fituesit e zgjedhjeve 2013
Partia Demokratike
PD + LSI + PDIU
Partia Socialiste
PS + AK + FRD
PS + LSI + AK + FRD
PS + AK + FRD + PDIU


View results
Version 2.08
 Kursi Ditor
USD / LEK 109.57
EUR / LEK 139.50
GBP / LEK 173.76
CHF / LEK 115.88
Ndryshimi i fundit: 16.11.2012
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marre nga Banka e Shqipėrisė
Pluhuri i vullkanit bllokon linjat ajrore
Shtuar me date:2010-04-15 19:04:38

NJU JORK - 15 Prill ( www.alblink.com ) -  Rreth 40.000 mijë pasagjerë në aeroportet britanike kanë mbetur sot të bllokuar për shkak të pasojave të nje shpërthimi vullkanik në Islandë. Pasojat e aktivizimit të vullkanit jane ndjere deri në SHBA ku trafiku ajror mes Nju Jorkut dhe Britanisë së Madhe është anulluar sot. Kompanitë ajrore amerikane Delta, United dhe US Airways kanë njoftuar për disa fluturime të anuluara, kryesisht në nisje dhe me destinacion Britaninë e Madhe.

Share on Facebook

Printo  
© Copyright: Alblink 2008